ЗМІ: Комісія ЄС планує запропонувати законодавство щодо цифрового євро


07.11.2022
digital euro

Єврокомісія незабаром запропонує законодавство про цифрову валюту центрального банку (СDBC). Про це повідомляє видання The Block, посилаючись на заяву голови Європейського центрального банку Крістін Лагард.

“Я з нетерпінням чекаю на законодавчу пропозицію щодо запровадження цифрового євро, яку Європейська комісія запропонує найближчим часом. Своєчасне прийняття законодавчої бази для цифрового євро дасть усім зацікавленим сторонам необхідну правову визначеність для підготовки перед можливим запровадженням CDBC”. – сказала Лагард.

Проєкт цифрового євро Європейського центрального банку зосереджений на тому, щоб зробити гроші центральних банків доступними в цифровому форматі. ЄЦБ розпочав дослідження щодо розробки цифрової валюти центрального банку в 2021 році і з квітня по червень провів публічні консультації з громадськістю для отримання незалежної думки щодо розробки цифрового євро.

Дворічна дослідницька робота над цифровим євро завершиться у вересні 2023 року. Тоді ж буде повідомлено, чи прийме Європейський центральний банк рішення про запуск цифрової валюти центрального банку.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *