Президент ЄЦБ: регулювання криптовалютного сектора “абсолютно необхідне” після краху криптобіржі FTX


29.11.2022
ЄЦБ вимагає від країн Євросоюзу дотримання стандартів регулювання криптоіндустрії

Президент Європейського центрального банку (ЄЦБ) Крістін Лагард заявила, що регулювання криптовалютної індустрії в Європейському союзі (ЄС) є “абсолютною необхідністю” після краху криптобіржі FTX.

За словами Легард, ЄС уже домігся значних успіхів в ефективному регулюванні простору, маючи на увазі законопроєкт про ринки криптоактивів (MiCA), який наразі проходить через Європейський парламент.

“Принаймні, Європа попереду інших з точки зору регулювання. “Але, як я вже говорив раніше, це один крок у правильному напрямку. Має бути розроблена MiCA II, яка ширше охоплює те, що вона покликана регулювати і контролювати, а це дуже необхідно”. – сказала Лагард.

Європейська комісія оголосила раніше цього року, що на початку 2023 року запропонує законопроєкт про введення цифрової валюти центрального банку євро (CBDC), тоді як ЄЦБ працює над розробкою такого проєкту з липня 2021 року.

Минулого тижня Управління фінансових послуг і ринків Бельгії заявило, що не вважає біткойн, ефір або інші децентралізовані криптовалюти цінними паперами або інвестиційними інструментами, оскільки вони не мають емітента та їх створено за допомогою комп’ютерного коду, а не угоди між емітентом та інвестором.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *