Банк Santander представив платформу токенізації та торгівлі нерухомістю з бразильським CBDC


11:10 AM, October 24 2022
ЗМІ: Банківський гігант Santander запустить послугу торгівлі криптовалютами для бразильских клієнтів

Santander, одна з найбільших банківських установ світу, представила пропозицію щодо розширення сфери використання цифрової валюти центрального банку (CDBC), цифрового реала, в Бразилії, пише Livecoins.

Повідомляється, що Santander використовує технологію іншої компанії, Parfin, для токенізації прав власності на активи в транзакції, і в той же час управляє обміном валюти, в даному випадку, цифрового реала, на майно.

Метою цього проекту є спрощення процесів здійснення операцій з різними видами майна через платформу. Про це заявив виконавчий суперінтендант відкритих фінансів міста Сантандер Джейм Шатак:

«Ідея полягає в тому, що завдяки токенізації бразильці можуть безпечно вести переговори про продаж транспортних засобів або нерухомості за допомогою смарт-контрактів, в дозволених мережах блокчейн.»

Представлений проект від Santander є частиною ініціативи LIFT – серії проектів, відібраних Центральним банком Бразилії з метою пошуку відповідних варіантів використання цифрового реала, запуск якої очікується у 2024 році.

Santander – не єдина установа, яка бере участь у проекті LIFT. Інші установи, такі як популярна біржа Mercado Bitcoin, запропонували подібні рішення в цьому році. Visa do Brazil також бере участь з пропозицією використовувати протокол децентралізованого фінансування в якості способу фінансування малих і середніх компаній за допомогою цифрового реала. Існує навіть пропозиція, яка вводить офлайн-платежі з використанням згаданого CBDC, що дозволяє покупцям і продавцям здійснювати транзакції без Інтернету.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!