ЄЦБ обрав Amazon для розробки інтерфейсу користувача цифрового євро


19.09.2022
ЄЦБ обрав Amazon для розробки інтерфейсу користувача цифрового євро

В Європейському центральному банку (ЄЦБ) обрали п’ять компаній, які допомагатимуть розробляти користувацький інтерфейс для власників цифрового євро.

Серед фірм, з якими співпрацюватиме ЄЦБ, виявився один із лідерів ринку електронної комерції Amazon, фахівці якого мають створити комерційну платіжну систему для користувачів цифрової валюти центрального банку.

“Мета реалізації спільних проєктів полягає в тому, щоб протестувати інтеграцію технології, що лежить в основі цифрового євро, у прототипи платформ, розроблених компаніями”. — пояснили представники ЄЦБ.

Крім Amazon з ЄЦБ працюватимуть банки Caixabank і Nexi, провайдер платіжних сервісів Worldline і технологічна організація EPI. Caixabank і Worldline займуться створенням пірингового платіжного майданчика, а EPI і Nexi розроблять систему оплати покупок у магазинах.

Очікується, що прототипи будуть готові в першому кварталі 2023 року. Дата випуску цифрового євро поки невідома, проте наступного року влада Євросоюзу планує розглянути законопроєкт про CBDC, який регулює обіг державної криптовалюти. У зв’язку з цим малоймовірно, що емісія монет відбудеться раніше 2024-го.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *