ЄЦБ обрав Amazon для розробки інтерфейсу користувача цифрового євро

В Європейському центральному банку (ЄЦБ) обрали п’ять компаній, які допомагатимуть розробляти користувацький інтерфейс для власників цифрового євро.

Серед фірм, з якими співпрацюватиме ЄЦБ, виявився один із лідерів ринку електронної комерції Amazon, фахівці якого мають створити комерційну платіжну систему для користувачів цифрової валюти центрального банку.

“Мета реалізації спільних проєктів полягає в тому, щоб протестувати інтеграцію технології, що лежить в основі цифрового євро, у прототипи платформ, розроблених компаніями”. — пояснили представники ЄЦБ.

Крім Amazon з ЄЦБ працюватимуть банки Caixabank і Nexi, провайдер платіжних сервісів Worldline і технологічна організація EPI. Caixabank і Worldline займуться створенням пірингового платіжного майданчика, а EPI і Nexi розроблять систему оплати покупок у магазинах.

Очікується, що прототипи будуть готові в першому кварталі 2023 року. Дата випуску цифрового євро поки невідома, проте наступного року влада Євросоюзу планує розглянути законопроєкт про CBDC, який регулює обіг державної криптовалюти. У зв’язку з цим малоймовірно, що емісія монет відбудеться раніше 2024-го.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Новини за темою

У ЄЦБ вважають, що державні цифрові валюти єдина альтернатива фіатним грошам

Представники Європейського центрального банку (ЄЦБ) заявили, що перехід на...

У ЄЦБ вважають, що банки можуть зіткнутися з відпливом капіталу після запуску цифрового євро

На думку Європейського Центрального банку, мешканцям ЄС необхідно надати...

ЄЦБ вимагає від країн Євросоюзу дотримання стандартів регулювання криптоіндустрії

Європейський центральний банк (ЄЦБ) вимагає від країн ЄС дотримання...

Останні новини

У ЄЦБ вважають, що банки можуть зіткнутися з відпливом капіталу після запуску цифрового євро

На думку Європейського Центрального банку, мешканцям ЄС необхідно надати обмежений доступ до цифрового євро. У дослідженні регулятора, опублікованому минулого четверга, йдеться, що комерційні банки після...

У ЄЦБ вважають, що державні цифрові валюти єдина альтернатива фіатним грошам

Представники Європейського центрального банку (ЄЦБ) заявили, що перехід на державну цифрову валюту зменшить ризики для фінансової системи. ЄЦБ опубліковав робочий документ, який спрямований на виявлення...

ЄЦБ вимагає від країн Євросоюзу дотримання стандартів регулювання криптоіндустрії

Європейський центральний банк (ЄЦБ) вимагає від країн ЄС дотримання єдиних стандартів при підготовці національних законів про регулювання криптовалютної галузі. Минулого тижня Єврокомісія ухвалила законопроект щодо...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here