ЗМІ: Інтерпол оголосив в міжнародний розшук главу криптопроекту Terra


26.09.2022
do kwon interpol bloomberg

Інтерпол випустив “Червоне повідомлення” для правоохоронних органів по всьому світу про арешт співзасновника Terraform Labs До Квона. Про це повідомляє Bloomberg.

Згідно з джерелом, південнокорейські прокурори в Сеулі повідомили, що міжнародна поліцейська організація Інтерпол випустила повідомлення у відповідь на звинувачення, з якими стикається Квон у Південній Кореї у зв’язку з крахом криптовалютної екосистеми Terra. Новина з’явилася всього через тиждень після того, як південнокорейські прокурори попросили Інтерпол випустити “Червоне повідомлення” для Квона 19 вересня.

Згідно з веб-сайтом Інтерполу, червоне повідомлення – це “прохання до правоохоронних органів в усьому світі знайти і тимчасово заарештувати особу, яка очікує на екстрадицію, здачу або аналогічний судовий позов”.

На початку вересня південнокорейська влада видала ордер на арешт Квона і п’яти інших спільників за ймовірні порушення законів країни про ринки капіталу.

Нагадаємо, що екосистема Terra звалилася після того, як її алгоритмічний стейблкоїн TerraUSD (UST) (тепер TerraUSD Classic (USTC)) втратив прив’язку до долара США в травні, спричинивши ліквідацію на мільярди доларів на криптовалютному ринку.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *