Влада Південної Кореї планує посилити регулювання криптовалютного ринку


05.07.2023
Урядовці Південної Кореї повідомили про перенесення дати запуску програми з оподаткування криптовалютної сфери з 2023 року на 2025 рік.

Фінансові органи Південної Кореї готуються до запуску другого етапу дослідницького проєкту, спрямованого на подальше посилення регулювання та захист користувачів крипторинкуі.

Прийнятий у червні парламентом Південної Кореї “Закон про захист віртуальних активів” заклав основу для посилення захисту користувачів і регулювання недобросовісної торгової практики в криптоіндустрії. Зараз основна увага приділяється доповненню цих норм шляхом вирішення питань, пов’язаних з фінансуванням і випуском віртуальних активів через первинне розміщення монет (ICO).

Згідно з корейським виданням Chosun Biz, Комісія з фінансових послуг (FSC) підтвердила, що 3 липня відбулося засідання Спільної робочої групи з цифрових активів, на якому обговорювався план другого етапу розвитку криптозаконодавства Південної Кореї.

FSC планує замовити дослідницьку послугу для другого етапу розробки законодавства вже цього місяця, очікуючи завершення роботи не пізніше серпня.

У рамках дослідження будуть розглянуті такі важливі аспекти, як врегулювання конфлікту інтересів, встановлення правил для стейблкоінів, впровадження регуляторної системи для оцінки віртуальних активів і консалтингових компаній, а також встановлення єдиного стандарту для обігу і випуску віртуальних активів.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *