ЗМІ: Влада Південної Кореї попросила Інтерпол оголосити в міжнародний розшук главу Terra


19.09.2022
До Квон: більше ніж впевнений у відродженні блокчейну Terra

Влада Південної Кореї попросила Інтерпол видати червоне повідомлення для співзасновника криптовалютного проєкту Terra (LUNA) До Квона. Це сталося після того, як у Сінгапурі підтвердили інформацію про те, що підприємець покинув країну, хоча останній стверджував, що не збирається тікати від охоронців закону. Про це пише The Financial Times.

Червоне повідомлення Інтерполу – це попередження до правоохоронних органів держав усього світу знайти й заарештувати названу особу, а також утримувати її доти, доки не ініціюється процедура екстрадиції. Якщо організація погодиться видати таку вказівку, то відповідний документ буде надіслано главам поліції в 195 країнах світу.

В Інтерполі поки що не коментують цієї ситуації.

Місцезнаходження співзасновника Terraform Labs До Квона наразі залишається невідомим.

Минулої суботи, 17 вересня, поліція Сінгапуру офіційно підтвердила в пресі, що До Квона немає в місті-державі, як про це йшлося раніше.

Нагадаємо, що південнокорейський суд видав ордер на затримання підприємця. Крім того, мають заарештувати ще 5 осіб, які входили в команду бізнесмена. Усіх їх обвинувачують у шахрайстві та нелегальному привласненні чужих грошових коштів.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *