Секрети блокчейна Terra: Arkham Intel Exchange готова платити за важливу інформацію про гаманці До Квона


25.07.2023
do kwon interpol bloomberg

На баунті-маркетплейсі Arkham Intel Exchange з’явилася пропозиція про виплату винагороди в розмірі $5 тисяч за надання інформації про особисті гаманці засновника збанкрутілого 2022 року криптопроєкту Terra – До Квона і гаманці підконтрольних йому проєктів.

Платформа розмістила оголошення про винагороду за надання додаткової інформації про колишнього генерального директора Terraform Labs, а нині міжнародного переслідувача. Анонімний блокчейн-детектив під псевдонімом ErgoBTC отримав виплату в розмірі 9 519,26 ARKHM, що становить близько $4 950, за успішне виконання завдання та отримання схвалення від платформи.

У травні 2022 року стейблкоїн TerraUSD і криптовалюта Luna компанії Terraform Labs зазнали одного з найбільших обвалів в історії індустрії. Комісія з цінних паперів і бірж звинуватила До Квона в порушенні законодавства про цінні папери за те, що він продавав незареєстровані транзакції з цінними паперами криптоактивів, не надавав повної та правдивої інформації та систематично вводив інвесторів в оману.

Раніше в мережі з’явилася інформація про те, що прокуратура Швейцарії заморозила активи До Квона на $26 млн.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *