Засновник Ethereum порекомендував інвесторам при виборі криптопроекту орієнтуйтися на технологію, а не на ціну


05.12.2022
Біталік Бутерін розповів, як оновлений Ethereum зможе протистояти цензурі

Співзасновник Ethereum Віталік Бутерін поділився кількома порадами с трейдерами, які відчувають хандру на криптовалютному ведмежому ринку.

Відповідаючи на питання користувача CoinMamba, який написав, що криптовалюти виснажили його і він не знає як далі рухатися по життю,  Бутерін порадив при виборі криптопроекту концентруватись на технологіях, а не на ціні.

“Я б рекомендував збільшити дистанцію від торгових/інвестиційних кіл і наблизитися до екосистеми технологій і додатків. Дізнайтеся про ZK-SNARK, відвідайте мітапи в Латинській Америці, слухайте дзвінки All Core Devs і читайте нотатки, поки не запам’ятаєте всі номери EIP…” – напиисав співзасновник Ethereum.

Ведучий The Daily Gwei Ентоні Сассано погодився з Бутеріним, заявивши, що ведмежий ринок – це “ідеальний час”, щоб відійти від спостереження за ринком і дізнатися більше про технології.

“Набагато більше сигналу, ніж шуму (особливо в екосистемі Ethereum), і технічна сторона набагато цікавіша, ніж ринки в будь-якому випадку”.

Нагадаємо, що у цьому році ETH-інвесторам було на чому зосередитися: 15 вересня мережі Ethereum відбулося довгоочікуване оновлення “The Marge”, в результаті якого мережа перейшла від доказу роботи (PoW) до консенсусу на основі доказу частки (PoS).

Пізніше Бутерін додав до технічної дорожньої карти Ethereum нову категорію етапів, яка спрямована на підвищення стійкості до цензури і децентралізацію мережі Ethereum.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *