Walmart запустила два проекти в метавсесвіті Roblox


27.09.2022
walmart land

Американська багатонаціональна компанія Walmart запустила дві нові ініціативи — Walmart Land і Walmart’s Universe of Play – у межах метавсесвіту Roblox.

Повідомляється, що Walmart Land – це ініціатива, яка пропонує інтерактивні, захоплюючі враження на різних “островах”, зосередивши увагу на компаніях, пов’язаних із модою, красою та розвагах. Серед пропозицій компанії можна виділити такі, як Electric Island та Electric Fest, орієнтовані на музику, а також House of Style, пов’язаний із модою та красою.

Користувачі також можуть купувати віртуальні товари у віртуальному магазині та брати участь у конкурсах та іграх, де вони можуть заробляти внутрішньоігрові токени.

У Walmart Play користувачі зможуть отримувати монети за збір віртуальних іграшок, включно з персонажами зі Світу Юрського періоду і Щенячого патруля. Аватари гравців зможуть переміщатися віртуальними світами за допомогою ховербордів.

Після початку пандемії Walmart намагається розширюватися і знаходити нові сфери для реалізації товарів. У грудні 2021 року компанія також подала кілька патентів, пов’язаних із продажем віртуальних продуктів, віртуальної валюти та NFT. Однак невідомо, чи будуть ці патенти відігравати особливу роль у планах Walmart із завоювання Web3-простору.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *