Виталик Бутерин вважає, що стейблкоїни USDT та USDC можуть впливати на майбутнє спірних хардфорків Ethereum


05.08.2022
Співзасновник Ethereum розповів, що використав міксер Tornado Cash для пожертвування Україні
Виступаючи на заході BUIDL Asia у Кореї, Віталік Бутерін заявив, що централізовані стабільні монети, такі як USDC та USDT, стануть важливими вирішальними чинниками у майбутніх хард-форках.

Співзасновник Ethereum Віталік Бутерін, виступаючи на конференції BUIDL Asia у Сеулі, висловив думку, що централізовані стейблкоїни, такі як Tether (USDT) та Circle USD (USDC), можуть стати “важливим вирішальним фактором у майбутніх спірних хард форках” мережі.

buterin
Віталик Бутерін

Хард форк відбувається, коли в протокол мережі блокчейна вносяться радикальні зміни, що призводить до появи двох версій мережі. Зазвичай один ланцюжок у результаті виявляється кращим за інший.

“У момент злиття у вас з’явиться дві окремі мережі. Після чого біржі, провайдери Oracle, емітенти стейблкоїнів вирішуватимуть, яку мережу вони поважають. Оскільки в момент злиття у вас буде 100 мільярдів USDT в одній мережі та 100 мільярдів USDT в іншій, відповідно, компанії мають перестати поважати одну з мереж”, – пояснив Бутерін.

Незважаючи на це, Бутерін заявив, що він “не бачить жодних ознак” того, що подібні розбіжності стануть проблемою в майбутньому злитті Ethereum, зазначивши, що проблема централізованих стейблкоїнів більше стосується інших майбутніх хардфорків.

“Я думаю, що в майбутньому це безперечно стане більш актуальним. У принципі, той факт, що рішення USDC про те, який ланцюжок вважати Ethereum, може стати важливим вирішальним фактором у майбутніх спірних хардфорках”.

Він додав, що у найближчі п’ять-десять років співтовариство Ethereum може стати свідком більш спірних хардфорків, у яких централізовані постачальники стабільних монет зможуть мати більшу вагу.

Злиття блокчейнів ETH 1.0 і ETH 2.0 є одним з найважливіших технічних оновлень, які відбудуться в Ethereum з моменту його створення, оскільки він переходить від механізму консенсусу на основі доказу роботи (PoW) до механізму консенсусу на основі доказу ставки (PoS).

Злиття має відбутися після успішної інтеграції тестової мережі Goerl, яка запланована на середину серпня. Розробники Ethereum призначили 19 вересня як безстрокову дату остаточного злиття поточного ланцюга PoW з ланцюгом PoS.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *