Влада США внесла до санкційного списку міксер Tornado Cash


08.08.2022
Влада США внесла до санкційного списку міксер Tornado Cash

Управління з контролю за іноземними активами (OFAC) США, казначейський спостерігач, якому доручено запобігати порушенням санкцій, додав децентралізований міксер Tornado Cash до чорного списку, організацій та криптовалютних адрес.

Тепер всім фізичним та юридичним особам США заборонено взаємодіяти з Tornado Cash або будь-якою адресою гаманців Ethereum, прив’язаних до протоколу. Тим, хто це робить, може загрожувати кримінальне покарання.

Tornado Cash вважається ключовим інструментом для Lazarus Group, північнокорейської хакерської групи, пов’язаної зі зломом мережі Ronin Axie Infinity на $625 млн. Аналіз блокчейна показав, що криптовалюти на десятки мільйонів доларів, які буди вкрадені у Ronin, проходили через Tornado Cash.

Раніше управління OFAC санкціонувало Blender.io, ще один сервіс криптоміксування, який, за твердженням Міністерства фінансів, використовувався для відмивання доходів, що отримувались шляхом проведення атак програмами-вимагачами. Також зафіксовано було, що через міксер пройшло близько $20,5 млн в криптовалютах, вкрадених у Ronin.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *