Розробника криптоміксера Tornado Cash залишили під арештом до кінця листопада


10:15 AM, October 3 2022
Розробника криптоміксера Tornado Cash залишили під арештом до кінця листопада

Олексій Перцев, розробник Tornado Cash, заарештований у серпні голландською владою за звинуваченням у сприянні відмиванню грошей, залишиться у в’язниці ще щонайменше на два місяці після того, як його апеляція була відхилена. Про це повідомила дружина розробника Ксенія Малик у бесіді з The Block.

Малик уточнила, що суд відхилив апеляцію Перцева, проігнорувавши всі доводи. Малик також припустила, що влада Нідерландів “боїться, що Алекс повернеться в РФ”.

Дружина розробника також повідомила, що правоохоронні органи Нідерландів конфіскували автомобіль Перцева і збираються продати його з аукціону. Ймовірно, буде вилучено й інше майно розробника.

Нагадаємо, що Перцева заарештували 10 серпня, через два дні після того, як Мін’юст США заніс Tornado Cash до списку санкцій. На думку відомства, мікшер використовували для відмивання криптовалют, вкрадених унаслідок зломів, зокрема організованих північнокорейськими хакерами.

20 серпня в Амстердамі відбувся мітинг проти арешту розробника криптомікшера. Учасники заявили, що Перцев не несе відповідальності за використання відкритого коду іншими людьми.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!