Хакер, який зламав Tornado Cash, перевів частину вкрадених ETH і TORN


25.05.2023
hacker

20 травня невідомий хакер захопив контроль над механізмом управління криптомікcером Tornado Cash. З моменту злому було здійснено серію транзакцій. За даними Etherscan, у першій операції зловмисник перевів 100 ETH ($178 356) з використанням сервісу. У другій транзакції було переведено 38 302,57 TORN ($166 999). Наразі у хакера залишилося понад 20 ETH (~$35 691), і він продовжує мати доступ до всіх коштів проєкту.

Як відомо, зловмисник впровадив шкідливий код у протокол Tornado Cash, який дав йому змогу вкрасти більшу частину голосів учасників DAO сервісу й отримати повний контроль над управлінням, але не над механізмом роботи мікшера.

Згодом хакер запропонував повернути управління власникам токенів, видаливши шкідливий код. Голосування щодо цієї ініціативи закінчиться 26 травня. Деякі учасники спільноти зазначили, що їм необхідно погоджуватися з пропозицією, оскільки в них немає іншого вибору. Інші припустили, що хакер мав намір підняти курс токена TORN, щоб вигідно його продати.

Одразу після публікації пропозиції актив дійсно підскочив на 10% у ціні, але, як і раніше, коштує дешевше, ніж до злому. На 25 травня о 15:40 за Московським часом TORN торгується по $4,35, знизившись на 2,1% за добу. Тижневе падіння склало 34,1% за даними CoinGecko.

Нагадаємо, що сервіс Tornado Cash був заборонений Мінфіном США в серпні 2022 року через зв’язок із північнокорейськими хакерами з угруповання Lazarus і їхньою ядерною програмою. Розробника Tornado Cash, Олексія Перцева, заарештували в Нідерландах.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *