Рівень хакерських атак, пов’язаних з криптовалютами, скоротився на 65% за рік: Звіт Chainalysis


13.07.2023
Хакери викрали $3 млн у майнінгового пулу BTC.com

Аналітична компанія Chainalysis опублікувала свіжий звіт про зниження криптовалютних злочинів і появу нових видів скаму.

Згідно зі звітом, збиток від криптовалютних злочинів значно знизився в першій половині 2023 року. За даними експертів, рівень шахрайства і хакерських атак скоротився на 65% порівняно з минулим роком, склавши близько 2,5 млрд доларів.

У Chainalysis зазначили, що цього року зникли дві найбільші шахрайські компанії – VidiLook і Chia Tai Tianqing Pharmaceutical Financial Management, які обіцяли інвесторам високий прибуток. Незважаючи на зростання ціни біткоїна з початку року, нові гравці так і не з’явилися, що свідчить про істотне зниження рівня шахрайства.

При цьому аналітики зазначили, що починає набирати популярність тип скаму, за якого шахраї видають себе за відомих і авторитетних людей. За останній рік, злочинці, використовуючи цю тактику, змогли ошукати майже на 50% більше інвесторів, ніж минулого року. Приплив коштів у таких шахраїв з початку року скоротився лише на 23%, в той час як доходи від інших видів скаму впали на 70%. Крім того, зріс збиток від використання програм-вимагачів, досягнувши позначки 450 млн доларів.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *