Дослідження: Через міксер Tornado Cash було відмито 75% від загальної кількості кримінальних грошей мережі Ethereum


17.08.2022
Anonymous назвали свою нову жертву: хакери хочуть притягнути до відповідальності засновника криптопроекту Terra

В 2022 році через міксер Tornado Cash було «відмито» 74.7% від загальної кількості злочинних засобів у мережі Ethereum. Про це повідомила аналітична компанія SlowMist.

Аналітики представили масштабний звіт «Про безпеку блокчейнів та протидію відмиванню грошей». За їхніми даними, через Tornado Cash у 2022 році було пропущено 300 160 ETH, що становить 74,7% від загальної кількості злочинних засобів. Ще 23.7% залишаються на хакерських гаманцях, і лише 1.5% були спрямовані на централізовані біржі Huobi, FTX і Crypto.com.

Також у звіті повідомляється, що з моменту створення сервісу мікшування Tornado Cash в 2019 році через цей міксер було відмито цифрових активів на суму понад $7 млрд. При цьому сервіс користувалися і члени відомого північнокорейського хакерського угрупування Lazarus. Саме тому адреси Tornado Cash були включені до списків санкцій Міністерства фінансів США.

Нагадаємо, що минулого тижня в Нідерландах було затримано розробника Tornado Cash Олексія Перцева. Це призвело до того, що криптовалютна спільнота розділилася —багато учасників індустрії виступають проти арешту Перцева.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *