У Нідерландах затримали ймовірного розробника криптоміксера Tornado Cash


4:04 PM, 12 Серпня 2022
У Нідерландах затримали ймовірного розробника криптоміксера Tornado Cash

Поліція Голландії (FIOD) заарештувала в Амстердамі 29-річного чоловіка, підозрюваного у розробці сервісу мікшування криптовалют Tornado Cash, а також у причетності до приховування злочинних фінансових потоків та сприяння відмиванню грошей.

Відомо, що розслідування веде Державна прокуратура у справах про шахрайство, екологічні злочини та конфіскацію активів.

Прокуратура не виключає, що за результатами оперативно-слідчих заходів відбудуться численні арешти учасників злочинної діяльності.

У червні команда FIOD Financial Advanced Cyber ​​Team (FACT) розпочала кримінальне розслідування щодо Tornado Cash. FACT підозрює, що до послуг сервісу регулярно вдавалися злочинні угруповання, зокрема пов’язані з Північною Кореєю. Вони користувалися сервісом для приховування слідів великомасштабних злочинних грошових потоків та крадіжки криптовалют на суму не менше ніж $1 млрд.

На початку тижня Міністерство фінансів США внесло Tornado Cash до списку санкцій. Після цього обліковий запис одного із співзасновників сервісу на GitHub було заблоковано, а біржа dYdX призупинила обслуговування користувачів Tornado Cash.

Криптобіржа ByBit роздає призи! Все просто: реєструєшся, вносиш депозит в стейблкоїнах USDC - отримуєш бонус (до 2000$)! Для участі переходь за посиланням!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!