ЦБ Нідерландів оштрафував Coinbase на 3,3 мільйона євро за роботу без ліцензії


12:16 PM, 26 Січня 2023
ЦБ Нідерландів оштрафував біржу Binance на мільйони доларів

Центральний банк Нідерландів, De Nederlandsche Bank (DNB), наклав штраф у розмірі 3,3 мільйона євро (3,6 мільйона доларів) на американську криптовалютну біржу Coinbase за те, що вона не зареєструвалася в місцевих органах влади.

Згідно з повідомленням Reuters від 26 січня, Coinbase не отримала необхідної реєстрації для надання послуг в Нідерландах перед початком роботи в країні.

У DNB стверджують, що Coinbase не виконувала вимоги з листопада 2020 року по серпень 2022 року.

Це не перший випадок, коли DNB притягує до відповідальності криптовалютні біржі за роботу без ліцензії: у грудні 2022 року ЦБ звинуватив KuCoin у подібних порушеннях, а у 2021 році Binance Holdings Limited сплатила понад 3 мільйони євро штрафу за аналогічні звинувачення.

Незважаючи на цей штраф та інші нещодавні негативні події, акції Coinbase зросли на 69% з історичного мінімуму, а фонд ARK Investment Кеті Вуд додав $17,6 млн в акції Coinbase з початку 2023 року.

Криптобіржа ByBit роздає призи! Все просто: реєструєшся, вносиш депозит в стейблкоїнах USDC - отримуєш бонус (до 2000$)! Для участі переходь за посиланням!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!