Королева Нідерландів виступила на підтримку цифрового євро


07.11.2022
Королева Нідерландів виступила на підтримку цифрового євро

Королева Нідерландів Максима Зоррегіета Серруті заявила, що вона вражена роботою Європейського центрального банку щодо запровадження цифрового євро. Про це вона сказала 7 листопада, виступаючи на онлайн-конференції Європейської Комісії “На шляху до законодавчої бази, що забезпечує цифровий євро для громадян і бізнесу”.

“Представники державного сектору зобов’язані забезпечити, щоб фінансова система була відкритою, інклюзивною та реагувала на потреби всіх груп. Тож давайте уявляти собі це краще майбутнє і будувати цифровий євро, який працюватиме для всіх європейців”. – сказала королева. “

Королева Нідерландів вважає, що цифровий євро може допомогти знизити вартість грошових переказів, але може потребувати політичних реформ і гарантій “для подолання труднощів і ризиків”.

У жовтні Нідерланди прийняли у себе конференцію Bitcoin Amsterdam, в якій взяли участь інші члени королівських родин, включаючи принца Сербії Філіпа, а також політики, включаючи колишнього члена Європейського парламенту Найджела Фараджа.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *