Влада Південної Кореї інвестує $173 млн в розвиток індустрії метапростору


16.02.2023
Урядовці Південної Кореї повідомили про перенесення дати запуску програми з оподаткування криптовалютної сфери з 2023 року на 2025 рік.

Міністерство науки та інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) Південної Кореї інвестує понад 223 млрд вон ($173 млн) у розвиток індустрії метавсесвітів.

Інвестиції будуть спрямовані на створення лабораторій, академій, аспірантур для вивечення метавсесвітів.

З 223 млрд вон 68 млрд виділено на створення платформи метавсесвіту, яка відрізнятиметься від наявних. Частину цих коштів також буде використано для створення системи управління безпекою під час стихійних лих з використанням штучного інтелекту і метавсесвіту в регіоні Чхунчхон у Південній Кореї. Цей проєкт було спочатку представлено ще 2021 року.

Прагнучи виховати розробників, творців та інших талантів в індустрії метавсесвіту, міністерство інвестує 3,5 млрд вон у створення аспірантур Metaverse Convergence у п’яти місцях. Крім того, 2,8 млрд вон буде інвестовано в будівництво 12 лабораторій metaverse для магістрантів і докторантів.

Крім того, 24,7 млрд вон буде інвестовано у створення спеціалізованих об’єктів метавсесвіту, включно з інтегрованим базовим центром підтримки бізнесу в регіоні Панге, корейським VR/AR-комплексом у Сангамі, регіональним базовим виробничим центром XR, центром обслуговування голографічного контенту в Іксані та центром підтримки розроблення пристроїв XR, а також кількома іншими проєктами.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *