Південнокорейську платформу управління активами Haru Invest підозрюють у зв’язку з FTX


15.06.2023
Bloomberg: криптобіржа FTX планує залучити нові інвестиції після серії великих покупок

За інформацією, опублікованою в Твіттер главою аналітичної компанії CryptoQuant Кі Ян Джу, дослідник під псевдонімом Ergo з компанії The OXT Research виявив підозрілі перекази клієнтських коштів південнокорейської платформи управління цифровими активами Haru Invest на біржу FTX. Дві великі транзакції зафіксовані влітку 2022 року.

13 червня Haru Invest заморозила внесення і зняття коштів, посилаючись на проблеми з невказаним партнером. Пізніше компанія заявила, що розбіжності з партнером пов’язані з шахрайством з використанням схеми Rug Pull, і що згадки про шахрайство в деяких ЗМІ не відповідають дійсності.

14 червня стало відомо, що неназваним партнером Haru Invest є компанія B&S Holdings. Ця фірма надала неправдиві управлінські звіти, обдуривши компанію Haru Invest та її користувачів. Haru Invest подала кримінальну заяву проти B&S Holdings і має намір подати цивільний позов.

У зв’язку з цими подіями криптобанк Delio призупинив виведення коштів через підвищену волатильність ринку, пов’язану із ситуацією навколо Haru Invest. Місцева біржа Upbit також обмежила виведення криптовалют для криптобанку в рамках заходів щодо захисту інвесторів.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *