В Індонезії запустять державну криптовалютну біржу


14.07.2023
Центральний банк Індонезії випустив технічний документ з докладним описом планів з випуску цифрової валюти центрального банку (CBDC).

Агентство з регулювання торгівлі товарними ф’ючерсами Індонезії (Bappebti) незабаром запустить державну криптовалютну біржу. Платформа забезпечить безпечні криптовалютні транзакції та впровадить обов’язкові процедури ідентифікації користувачів (KYC).

Торгівля на державній криптовалютній біржі здійснюватиметься через інтегрований додаток. Це забезпечить зручність і простоту використання для трейдерів. Важливо зазначити, що всі активи, що торгуються, мають пройти схвалення Bappebti і бути місцевими активами, що відповідають міжнародним стандартам.

Представники Bappebti наголосили, що активи, пропоновані на платформі, мають відповідати змінам на міжнародному ринку. Це включає аспект ціноутворення та інші фактори, що впливають на динаміку криптовалют. Такий підхід забезпечить стійкість і рентабельність для трейдерів.

Запуск державної криптобіржі в Індонезії був запланований раніше, але через різні обставини був перенесений кілька разів. Однак у січні 2023 року було оголошено, що національну платформу буде запущено 2023 року.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *