Влада Каліфорнії розпочала розслідувати діяльність 11 криптокомпаній


28.09.2022
Влада Каліфорнії розпочала розслідувати діяльність 11 криптокомпаній

Каліфорнійський департамент фінансового захисту та інновацій (DFPI) почав розслідування щодо компаній, які займаються криптоактивами.

DFPI видав накази про утримання від співпраці з 11 організаціями, що порушують закони Каліфорнії про цінні папери. Регулятор штату оголосив, що ці компанії звинувачують у використанні пірамідальних схем.

Згідно з заявою регулятора, всі організації, що потрапили під переслідування, використовували кошти інвесторів для виплати передбачуваного прибутку іншим інвесторам:

“У кожної з організацій була реферальна програма, яка працювала за принципом фінансової піраміди: організації обіцяли виплачувати комісійні інвесторам, якщо вони залучать нових інвесторів, і додаткові комісійні, якщо залучені інвестори, своєю чергою, залучать нових інвесторів. І так далі”.

Усе почалося з крипто-кредитора Nexo. DFPI звинуватив компанію в продажу некваліфікованих цінних паперів у формі рахунків для продуктів із доходом за відсотками, починаючи з червня 2020 року. Що стосується 11 інших компаній – вони, як заявляє регулятор, пропонували класичні високоприбуткові інвестпрограми, намагаючись таким чином залучити вкладників.

“Ми продовжимо захищати інтереси споживачів та інвесторів у штаті Каліфорнія від шахрайських схем із криптовалютами. Наші дії допоможуть не тільки захистити споживачів, а й зарекомендувати штат як найкраще місце для ведення криптовалютного бізнесу”, – заявила комісар DFPI Клотільда Г’юлетт.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *