Проти криптокредитора Nexo подали судові позови вісім штатів США


27.09.2022
Фінансовий регулятор США розпочав інсайдерське торгове розслідування на криптобіржах

Регулятори восьми штатів США зажадали від DeFi-платформи криптокредитування Nexo припинити просування відсоткових криптовалютних продуктів, що підпадають під Закон про цінні папери.

Як повідомляє Cointelegraph, cудові позови проти Nexo порушено в Нью-Йорку, Каліфорнії, Оклахомі, Меріленді, Кентуккі, Південній Кароліні, Вермонті та Вашингтоні. Регулюючі органи звинувачують криптокредитора в тому, що він пропонує клієнтам послуги з відкриття процентних депозитних рахунків у межах їхньої юрисдикції без відповідної реєстрації.

Особливу заклопотаність регуляторів викликав той факт, що Nexo заявляє про прибутковість у 36% річних на депоновані інвесторами криптоактиви. Це багаторазово перевищує ставки за короткостроковими цінними паперами інвестиційного рівня з фіксованим доходом або банківськими ощадними рахунками. Депозитні рахунки дозволяють інвесторам вносити криптоактиви в Nexo, а натомість отримувати пасивний відсотковий дохід за цими депозитами.

У позовних заявах зазначено, що Nexo приховує від інвесторів істотну інформацію, необхідну для оцінки ризиків, які бере на себе постачальник депонованих коштів і сторона, що приймає. Регулятори стверджують, що без доступу до цієї фінансової звітності інвестори не можуть приймати обґрунтовані інвестиційні рішення. Крім того, Nexo навмисне вводить інвесторів в оману, заявляючи, що вона ліцензована і зареєстрована платформа.

Коментуючи висунуті звинувачення, Nexo заявила, що відсоткова ставка в розмірі 36% може бути застосована тільки до одного активу, і що платформа ніколи не афішувала високу ставку в рекламних цілях. За словами представників Nexo, для більшості активів на платформі пропоновані ставки виражаються однозначними відсотками.

Компанія відкинула висунуті звинувачення і наголосила, що ніколи не брала участі в сумнівних проєктах, а також не мала стосунку до краху Terra. Крім того, Nexo тісно “співпрацює з федеральними та державними регулювальними органами США і розуміє їхнє прагнення, з огляду на поточні ринкові потрясіння і банкрутства криптовалютних компаній”.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *