Влада Ірану вирішила відключити електроенергію для майнерів


20.06.2022
Влада Ірану відключає електроенергію для майнерів

Міністерство енергетики Ірану вирішило скоротити подачу електроенергії криптомайнерам. За даними видання Tehran Times, це рішення набуде чинності у середу.

Електрика для зареєстрованих майнінгових ферм буде відключена з початку наступного іранського календарного місяця Тір (середа, 22 червня) до закінчення обмеження.

Згідно з інформацією Tehran Times, це рішення було ухвалено урядом, щоб забезпечити достатнє енергопостачання громадян.

Представник Міністерства енергетики Ірану Мостафа Раджабі Машхаді заявив, що азіатська країна очікує на підвищення рівня споживання енергії з наступного тижня.

Він повідомив, що минулого тижня в період пікового навантаження в країні було зафіксовано рекордне споживання енергії – 62 500 МВт. Очікується, що наступного тижня цей показник зросте до 63 000 МВт.

Це змусило уряд вжити заходів, щоб уникнути відключення електроенергії.

За даними Tehran Times, відколи Іран схвалив майнінг криптовалют як промисловий вид діяльності, уряд видав понад 1000 ліцензій на майнінг криптовалют декільком компаніям.

Крім ліцензованих операторів, у країні також є безліч несанкціонованих майнерів криптовалют, які створюють додаткове навантаження на національну мережу. Уряд у різний час намагався приструнити цих гравців, але без особливого успіху.

Минулого року уряд Ірану заборонив видобуток криптовалюти, аби зберегти енергопостачання країни. Було зафіксовано, що тоді незаконні ферми споживали майже 600 мегават електроенергії. Передбачалося, що у побутовому секторі буде вивільнено до 209 мегават електроенергії.

Тоді ж іранський міністр також попередив несанкціонованих майнерів про виплату великих штрафів за збитки, заподіяні електроенергетичному ресурсу країни через їхні дії. Видобуток криптовалюти посилив проблеми для електроенергетики Ірану та її ресурсів, які вже страждають від кліматичних проблем, таких як посуха та нестача дощів

Читайте також: Президент Панами наклав вето на закон про криптовалюту, ухвалений парламентом

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *