Президент Панами наклав вето на закон про криптовалюту, ухвалений парламентом


17.06.2022
Laurentino Cortizo

Президент Панами Лорентіно Кортісо частково відхилив законопроект про криптовалюту, запропонований парламентом країни, пославшись на відсутність у ньому правил боротьби з відмиванням грошей. Про це повідомив у своєму Твіттер Габріель Сільва, конгресмен Національної асамблеї Панами.

За словами Сільви, Національні збори зараз вивчають законопроект, щоб внести поправки до розділів, які здаються незадовільними.

“Тепер обговорення має перейти до Урядової комісії (що неконституційно) та до Торгової комісії (що незручно)”, – сказав Сільва.

Законопроект про регулювання цифрових активів та перетворення їх на засіб платежу всередині країни був схвалений Національними зборами Панами два місяці тому після третього обговорення. Залишився лише підпис президента.

За словами Сільви, законопроект був спрямований на «розвиток криптоіндустрії в країні, щоб залучити більше інвестицій та створити більше робочих місць». Законопроект про криптотехнологію дозволить Панамі піти стопами свого латиноамериканського сусіда Сальвадора. Проте, на відміну від Сальвадора, законопроект Панами не робить криптовалюту законним платіжним засобом.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *