Влада Гонконгу прирівняла криптовалютні компанії до традиційних фінансових установ


08.12.2022
Влада Гонконгу офіційно заявила про підтримку криптовалютних проєктів

Законодавча рада Гонконгу ухвалила нову поправку до системи боротьби з відмиванням грошей і фінансуванням тероризму (AML/CFT) для постачальників послуг віртуальних активів (VASP). Регулятор прийняв рішення прирівняти криптокомпанії до традиційних фінансових установ у частині режиму ліцензування. Закон набуде чинності 1 червня 2023 року.

Згідно документу, закон набуде чинності 1 червня 2023 року.

Криптобіржі, які бажають почати роботу в Гонконзі, мають пройти перевірку на відповідність вимогам AML і законів про захист інвесторів, перш ніж Комісія з цінних паперів і ф’ючерсів (SFC) надасть їм ліцензію. Криптокомпанії також повинні будуть регулярно надавати в SFC фінансову інформацію.

Біржі, що вже працюють, при цьому отримають термін у 9 місяців для подачі заявки в SFC до 1 грудня 2023 року. Компанії, які працюватимуть без ліцензії, отримают штраф у розмірі до 5 мільйонів гонконгських доларів (~$640 550) і тюремним ув’язненням на строк до 7 років.

У жовтні BIS представив прототип національної цифрової валюти (CBDC) Гонконгу під назвою Aurum. Представлений прототип CBDC включає в себе оптову міжбанківську систему і роздрібну систему електронних гаманців.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *