Віталік Бутерін запропонував незадоволеним користувачам блокчейну Ethereum переходити на Ethereum Classic


25.07.2022
виступ Віталіка Бутеріна на конференції

Засновник Ethereum Віталік Бутерін запропонував користувачам, яким не подобається перехід Ethereum на алгоритм Proof-of-Stake (PoS), використовувати блокчейн Ethereum Classic, якщо вони віддають перевагу Proof-of-Work (PoW).

Виступаючи на конференції EthCC у Парижі, Бутерін розповів про майбутню Merge – подію, яка ознаменує перехід блокчейну Ethereum від алгоритму Proof-of-Work до Proof-of-Stake.

Бутерин назвав Ethereum Classic “оригінальним Ethereum”, який не зрадив свого бачення.

“Це дуже гостинна спільнота, і я думаю, що вони обов’язково приймуть шанувальників Proof-of-Work. Це навіть не жарт. Якщо вам подобається Proof-of-Work, переходьте на Ethereum Classic. Це чудовий блокчейн”. – сказав він.

За останні кілька тижнів ціна на Ethereum Classic вже значно зросла, оскільки інветори очікують на міграцію майнерів з блокчейну Ethereum.

Варто зазначити, що після офіційного переходу Ethereum на алгоритм PoS, Ethereum Classic стане другою за величиною PoW-мережею після біткоїну.

За даними Coinmarketcap, за останні 24 години на момент публікації ETC знизився на 5% до $24,76, але за останні сім днів зріс на 8%.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *