Віталік Бутерін запропонував незадоволеним користувачам блокчейну Ethereum переходити на Ethereum Classic


11:57 AM, 25 Липня 2022
виступ Віталіка Бутеріна на конференції

Засновник Ethereum Віталік Бутерін запропонував користувачам, яким не подобається перехід Ethereum на алгоритм Proof-of-Stake (PoS), використовувати блокчейн Ethereum Classic, якщо вони віддають перевагу Proof-of-Work (PoW).

Виступаючи на конференції EthCC у Парижі, Бутерін розповів про майбутню Merge – подію, яка ознаменує перехід блокчейну Ethereum від алгоритму Proof-of-Work до Proof-of-Stake.

Бутерин назвав Ethereum Classic “оригінальним Ethereum”, який не зрадив свого бачення.

“Це дуже гостинна спільнота, і я думаю, що вони обов’язково приймуть шанувальників Proof-of-Work. Це навіть не жарт. Якщо вам подобається Proof-of-Work, переходьте на Ethereum Classic. Це чудовий блокчейн”. – сказав він.

За останні кілька тижнів ціна на Ethereum Classic вже значно зросла, оскільки інветори очікують на міграцію майнерів з блокчейну Ethereum.

Варто зазначити, що після офіційного переходу Ethereum на алгоритм PoS, Ethereum Classic стане другою за величиною PoW-мережею після біткоїну.

За даними Coinmarketcap, за останні 24 години на момент публікації ETC знизився на 5% до $24,76, але за останні сім днів зріс на 8%.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!