Віталік Бутерін представив оновлену дорожню карту Ethereum


07.11.2022
Біталік Бутерін розповів, як оновлений Ethereum зможе протистояти цензурі

Віталік Бутерін, який стоїть за блокчейн-проектом Ethereum, представив новий етап технічної дорожньої карти платформи. Нова мета грандіозного плану Віталіка Бутеріна – підвищити стійкість мережі до урядової цензури та децентралізації.

Після оновлення мережі з алгоритму роботи Proof-of-Work до Proof-of-Stake, яке відбулося 15 вересня, розвиток Ethereum перейшов до другої фази, відомої як The Surge. Мета цього етапу – досягти 100 000 транзакцій на секунду за допомогою так званих роллапів. Нова дорожня карта Віталіка Бутеріна включає “The Scourge” як третю фазу. Вона направлена на усунення ризиків, пов’язаних з централізацією мережі, і забезпечення надійністі роботи нод.

Під час етапу “The Verge” відбудеться оптимізація процесу верифікації блоків і базових обчислень, a в рамках “The Purge” буде спрощено протокол і усунуто проблеми, накопичені в програмному коді. Ha етапі “The Splurge” Бутерін збирається виправити всі помилки, що залишилися, і спокійно спочивати на лаврах.

Бутерін не вказав термін виконання перерахованих завдань, але повідомив про конкретні технічні нововведення, які дадуть змогу досягти поставлених цілей. Наприклад, пропускну здатність блокчейна буде збільшено за допомогою рішень для масштабування мережі Rollups.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *