Віталік Бутерін обміняв частину своїх запасів ETH на USDC


15.02.2023
Співзасновник Ethereum розповів, що використав міксер Tornado Cash для пожертвування Україні

Віталік Бутерін, співзасновник Ethereum, нещодавно обміняв близько 210 ETH ($325 000) на стейблкоїни USDC. Про це повідомляють аналітики PeckShieldAlert.

Одна з можливих причин полягає в тому, що Бутерін просто вирішив перевести в готівку частину своїх активів, поки ціна ETH висока. Оскільки ринок криптовалют продовжує зазнавати коливань цін, багато інвесторів вважають за краще продавати свої активи під час ринкових ралі, щоб зафіксувати прибуток.

Інша можлива причина полягає в тому, що Бутеріну потрібні були кошти для певної мети, наприклад, для інвестування в новий проєкт або оплати операційних витрат проекту. Хоча точна причина транзакції незрозуміла, варто зазначити, що раніше він пожертвував значні суми своїх статків на благодійні цілі.

Також можливо, що Бутерін просто перебалансує свій портфель або звільняє місце для нових інвестицій. Як досвідчений користувач і розробник блокчейну, він, імовірно, матиме різноманітний портфель криптовалют, і обмін Ethereum на USDC може стати стратегічним кроком для подальших купівель різноманітних токенів, навіть тих, що не засновані на блокчейні Ethereum.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *