Віталік Бутерін назвав переваги криптовалютних платежів перед традиційними валютами


25.08.2022
Віталік Бутерін назвав переваги криптовалютних платежів перед традиційними валютами

Криптовалютні платежі мають безліч переваг перед традиційними видами оплати товарів і послуг, але люди ще не зрозуміли цього. Так вважає співзасновник Ethereum Віталік Бутерін.

На думку Бутеріна, за допомогою криптовалютних платежів можна боротися із цензурою та блокуваннями. Також це зручний спосіб для роботи міжнародних компаній та участі у благодійності, та й на внутрішньодержавному рівні платежі за допомогою цифрових активів не поступаються фіатним платежам.

“Люди продовжують недооцінювати те, наскільки часто криптовалютні платежі перевершують традиційні”, – заявив співзасновник Ethereum.

За даними аналітичної платформи PYMNTS, серед підприємств із річним доходом до $1 млрд 85% використовують криптовалютні платежі, щоб залучити нових клієнтів. Також 82% респондентів назвали відсутність посередників головною причиною використання криптовалюту для платежів.

Головними аргументами проти криптовалютних платежів залишаються висока волатильність, високі комісії та низька пропускна спроможність. Для прикладу, мережа Etherum може обробити до 29,3 транзакцій за секунду, а середня комісія на даний момент становить $1,57.

Однак з розвитком рішень другого рівня та впровадженням нових функцій, наприклад, шардингу, від більшої частини цих проблем можна позбутися. Раніше Бутерін розповів, що використав міксер Tornado Cash для переказів пожертв на користь України. Робив це для «захисту одержувачів».

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *