Співзасновник Ethereum розповів, що використовував міксер Tornado Cash для пожертвування Україні


10.08.2022
Співзасновник Ethereum розповів, що використав міксер Tornado Cash для пожертвування Україні

Віталік Бутерін, співзасновник блокчейн-проєкту Ethereum, заявив у Твіттері, що використав криптоміксер Tornado Cash для пожертвування Україні через день після того, як Міністерство фінансів США додало адреси популярного сервісу мікшування до cанкційного списку.

Про це Бутерін написав у відповідь на твіт співзасновника стартапу Counterfactual Джеффа Коулмана, який говорив про необхідність сервісів з анонімізації транзакцій у певних випадках.

«Наприклад, під час пожертвувань Україні. Навіть якщо ви повністю підтримуєте ваш уряд, можливо, ви не хотіли б, щоб російська влада мала повне уявлення про ваші дії. Цікаво, чи реальні приклади використання Tornado Cash для цього?», – написав Коулман.

Бутерін відповів, що сам використовував сервіс із цією метою. За його словами, свою позицію він і так публічно позначив ще в лютому, а міксер Tornado Cash використав, щоб захистити одержувачів коштів.

Співзасновник Ethereum розповів, що використав міксер Tornado Cash для пожертвування Україні
Віталик Бутерін

Нагадаємо, що компанія Circle заблокувала транзакції в USDC з гаманців Tornado Cash, які потрапили до списку санкцій. Заблокованими виявилося близько 75 000 USDC.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *