Емітент Circle заблокував 75 000 USDC на кошельках міксера Tornado Cash


09.08.2022
Компанія Circle придбає криптоїнфраструктурний стартап Cybavo

Компанія Circle поспішила заблокувати гаманці сервісу мікшування Tornado Cash, які потрапили до списку санкцій Мінфіну США. На вказаних гаманцях зберігалося близько 75 000 USDC.

Раніше Міністерство фінансів США за поданням Управління з контролю за іноземними активами (OFAC) додало в санкційний список адреси Ethereum, пов’язані з міксером Tornado Cash. Після цього Circle заблокувала проведення будь-яких транзакцій в USDC за цими адресами. Тепер власники даних кошельків не зможуть вивести або поміняти свої стейблкоїни.

«Circle – регульована компанія і відповідає всім вимогам щодо санкційної політики. Ми розглянули санкції та заблокували адреси, пов’язані з Tornado Cash, визначені OFAC», – заявили представники Circle.

На поточний момент веб-сайт сервісу Tornado Cash недоступен. Однак користувачі можуть безпосередньо звертатися до смарт-контракту, або використовувати IPFS. Крім того, платформа GitHub заблокувала обліковий запис одного із засновників Tornado Cash Романа Семенова.

Автор новин на Bits.Media з 2018 року. Цікавлюсь криптовалютами, з нетерпінням жду нових концепцій і нових проектів в індустрії.

На даний момент веб-сайт сервісу Tornado Cash недоступний. Однак, користувачі можуть безпосередньо звертатися до смарт-контракту або використовувати IPFS.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *