Вартість комісії в мережі Ethereum зросла майже на 30% через зростання активності користувачів


08.02.2023
Ethereum adress

Згідно зі звітом Analytex, середня ціна на газ (gwei) у мережі Ethereum зросла на 29,27% у січні 2023 року. Про це пише Cointelegraph.

У звіті порівнюються ціни на газ із січня по грудень 2022 року. Аналітики відзначають збільшення активності користувачів як ключовий фактор зростання середньої ціни на газ із 19,2 gwei до 24,82 gwei порівняно з попереднім місяцем.

Серед інших важливих показників – щоденні дані про Ethereum-транзакції, протягом досліджуваного періоду їхня кількість знизилася на 0,8%. Середня кількість операцій у мережі знижується протягом восьми місяців.

Середня кількість блоків, що видобуваються щодня, практично не змінилася, водночас розмір блоку збільшився на 7% – 17,24 ГБ у січні 2023 року порівняно з 16,1 ГБ у грудні минулого року.

У звіті наголошується на контрастних змінах показників за всіма напрямами. Кількість транзакцій та унікальних активних гаманців знизилася порівняно з кінцем минулого року, проте кількість активних смарт-контрактів і середня комісія демонструють зростання. В Analytex припустили, що це вказує на “підвищений інтерес як поточних користувачів блокчейна, так і розробників смарт-контрактів”.

3 лютого анонімний користувач заплатив комісію $32 000 за переказ у мережі Ethereum. Сума самої транзакції склала $55 098.

Раніше розробники Ethereum підтвердили плани з розгортання оновлення Shanghai у тестовій мережі в лютому, а в основній – у березні. Хардфорк дасть змогу користувачам виводити ETH зі стекінгу.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *