В Polygon Labs представили оновлення “Polygon 2.0”


13.06.2023
Polygon

Компанія Polygon Labs, що займається розробкою платформи Polygon для масштабування другого рівня блокчейн-мережі Ethereum, представила оновлення Polygon 2.0 для формування “шару цінності” в Інтернеті.

За словами розробників, Polygon 2.0 виступатиме фундаментальним шаром для створення, обміну та програмування цінності. Команда стверджує, що Polygon 2.0 допоможе демократизувати світову економіку так само, як інтернет допоміг демократизувати доступ до інформації.

Згідно з твітом, “Polygon 2.0 – це набір оновлень, які радикально переосмислюють майже кожен аспект Polygon, від архітектури протоколу до токеноміки та управління. Це дорожня карта того, як Polygon стане рівнем цінності, пропонуючи необмежену масштабованість і уніфіковану ліквідність за допомогою технології ZK”.

Нова та оновлена версія Polygon стане основою для побудови Ціннісного шару. Вона включатиме в себе ряд оновлень, які змінять архітектуру, токеноміку та управління протоколу.

Команда планує надати більше інформації про Polygon 2.0 в найближчі тижні. Розробники детально розкажуть про майбутнє PoS-мережі Polygon, а також про корисність і еволюцію токена MATIC.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *