Розробники Polygon запропонували перетворити токен MATIC на POL


13.07.2023
Polygon

Розробники Polygon хочуть перетворити токен MATIC на новий токен POL для забезпечення масштабованості мережі та безпеки транзакцій.

Розробники блокчейна Polygon пропонують технічну модернізацію нативного токена MATIC. Вони пропонують перетворити токен на Polygon (POL) – новий токен, який буде розміщений у кількох мережах екосистеми Polygon. Це дасть змогу забезпечити масштабованість екосистеми без шкоди для безпеки. Пропозиція про модернізацію потребує схвалення спільноти криптовалюти.

Представник Polygon повідомив виданню The Block, що токен POL працюватиме в усіх протоколах мережі Polygon, включно з Proof-of-Stake (PoS), zkEVM і Supernets. Завдяки цьому, валідатори блокчейна зможуть забезпечувати безпеку транзакцій у різних мережах.

Перехід на новий токен POL може початися протягом декількох місяців, залежно від консенсусу спільноти. Важливо, щоб рішення про перехід було прийнято всією спільнотою Polygon.

Раніше Warner Music Group уклала партнерство з Polygon Labs для запуску програми музичного акселератора. Метою цього партнерства є залучення нового покоління блокчейн-проектів і децентралізованих додатків (dApps) до мережі Polygon. Це партнерство дасть змогу музичній індустрії та блокчейн-сфері співпрацювати та взаємодіяти для створення інноваційних рішень.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *