Polygon Labs звільнить 20% співробітників через економічний спад у криптогалузі


22.02.2023
звільнення

Polygon Labs, що займається розробкою платформи Polygon для масштабування блокчейн-проектів на Ethereum, оголосила про намір звільнити 20% своїх співробітників. Рішення про скорочення робочих місць було прийнято на тлі економічного спаду в криптовалютній індустрії.

В офіційній заяві Polygon Labs повідомила, що скорочення торкнуться співробітників в США, Канаді та Індії. Рішення було прийнято в рамках консолідації кількох міжнародних підрозділів Polygon. В компанії стверджують, що це необхідний захід для збереження конкурентоспроможності бізнесу.

Співзасновник Polygon Сандіп Найлвал прокоментував звільнення, заявивши, що, незважаючи на це рішення, компанія залишається в сильному фінансовому становищі з балансом понад $250 млн. Найлвал підкреслив, що цей крок був вимушеним, але необхідним, щоб відповідати вимогам сучасної криптовалютної індустрії.

Незважаючи на відносне пожвавлення на ринку і зростання вартості основних криптоактивів, галузь продовжує стикатися зі скороченням зайнятості. Лише в січні 14 криптовалютних компаній оголосили про скорочення робочих місць, в результаті чого близько 3 000 співробітників втратили роботу.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *