Розробники Polygon випустили новий набір інструментів для індентифікації на основі протоколу ZK


02.03.2023
В Індії студентам видали дипломи на базі Polygon

Команда Polygon, протоколу масштабування другого рівня для Ethereum, запустила децентралізоване рішення для ідентифікації з нульовим розголошенням.

“Ідентифікація з нульовим розголошенням для Web3. Команда Polygon ID рада повідомити, що в інфраструктурі PolygonID Identity Infrastructure випущено 4 інструменти для створення більш рівноправного Інтернету, в центрі якого знаходиться ідентифікація. Майбутнє самосуверенне”, – йдеться в повідомленні Polygon від 1 березня 2023 р.

Новий набір Polygon ID використовує докази з нульовим розголошенням (ZK-Proofs), які застосовують криптографічні методи, щоб дати змогу користувачам підтверджувати свою особистість в Інтернеті без передання або потенційного зберігання їхньої конфіденційної інформації третій стороні.

У загальнодоступному випуску Polygon ID представлено чотири нові інструменти — Verifier SDK, Issuer Node, Wallet SDK і Wallet App, які дадуть змогу розробникам Polygon інтегрувати децентралізовану ідентифікацію у свої додатки.

Користувачі зможуть створювати докази з нульовим розголошенням, використовуючи облікові дані поза мережею, наприклад, паспорт, національне посвідчення особи або диплом бакалавра, для взаємодії зі смарт-контрактами і перевірки інформації в мережі.

За словами розробників Polygon, це перший інструмент цифрової ідентифікації на основі ZK, який дає змогу користувачам зберігати облікові дані локально на портативних пристроях, таких як смартфони, і що користувачам більше не потрібні паролі.

Кілька проєктів уже зобов’язалися інтегрувати Polygon ID під час запуску, наприклад постачальник інфраструктури Web3 Kaleido, рішення для перевірки ID Fractal і система управління спільнотою Web3 Collab.Land. За даними Polygon, їхня загальна база користувачів становить понад 4 мільйони осіб.

Інші проєкти Web3, такі як платформа метавсесвіту The Sandbox і спільнота творців блокчейнів Guild.xyz, також перебувають у процесі інтеграції Polygon ID.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *