В метавсесвіті Decentraland зафіксований продаж земельної ділянки за 5 196 доларів


02.06.2022
v-metavselenij-decentraland-zafiksovanyj-prodazh-zemelnoi-dilianky-za-5-196-dolariv

Віртуальна земля, токенізована як NFT, щойно продана за 5196 доларів. Колекція складається з понад 97 000 земельних ділянок – на даний момент кожна ділянка має розміри 16 х 16 м.

Земля в Decentraland і The Sandbox різко зросла в ціні після ребрендингу Facebook на META, оскільки все більше інвесторів дізналися про те, що таке метавсесвіт. У більшості випадків віртуальна земля продається з надбавкою через розмір ділянки та її близькість до центру метавсесвіту.

Блокчейн Ethereum є домом для метавсесвітів відкритого світу, 2 найбільшими є Decentraland та The Sandbox. Такі бренди, як Adidas і Atari, купили віртуальну землю в цих метавсесвітах, а деякі компанії вважають, що більша частина роздрібної торгівлі в кінцевому підсумку буде відбуватися всередині метавсесвіту.

Термін метавсесвіт використовується для опису еволюції взаємодії людини з Інтернетом. Оскільки ми все більше і більше часу проводимо в Інтернеті, розрив між реальним світом і нашою ідентичністю в Інтернеті зменшується. Метавсесвіт має стати захоплюючим віртуальним світом, де люди насолоджуються цифровим володінням і можуть взаємодіяти зі своїми однолітками.

Після того, як Facebook оголосив про свій ребрендинг на Meta, інвестори почали звертати увагу на платформи, які створюють метавселені. Блокчейни розумних контрактів можуть забезпечити володіння цифровими активами, тому ці мережі відіграють вирішальну роль у створенні метавсесвіту.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *