Уряд Каталонії побудує власний метавсесвіт Cataverse


28.06.2022
Уряд каталонії побудує власний метавсесвіт Cataverse

Генеральний директор з інновацій в Каталонії Даніель Макро повідомив під час виступу на Європейській конвенції про блокчейн (EBC) 2022, що уряд працює над створенням каталонського метавсесвіту під назвою Cataverse.

«Cataverse буде пов’язана з каталонською мовою та каталонською культурою. Ми хочемо, щоб каталонські організації, які роблять щось для культури, могли робити це у метавсесвіті», – пояснив Макро.

Міністр інновацій Каталонії також пролив світло на плани уряду перетворити Барселону на цифровий центр. Він вважає, що розвиток проетку залежатиме від місцевих талантів, тому уряд прийняв кілька політик та університетських програм для розвитку талановитої молоді.

«У нас дуже жорстка політика щодо залучення талантів з університетів, але ми також часто проводимо програми підвищення кваліфікації, такі як навчальні табори та інші заходи, тому що нам потрібні різні профілі», – сказав Макро.

Він додав, що уряд намагається розвивати нові таланти та залучати більше бізнесу за допомогою дружнього робочого середовища.

Відповідаючи на питання про блокчейн-проекти, в яких туристи можуть взаємодіяти в Барселоні, міністр навів приклад проекту, орієнтованого на особисту охорону здоров’я, і ​​кілька інших проектів, заснованих для громадського транспорту.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *