Університет штату Арізона має намір створити власний метавсесвіт


14.06.2022
Університет штату Арізона має намір створити власний метавсесвіт

Університет штату Арізона подав кілька заявок, пов’язаних з метавсесвітом, до Відомства США за патентами та товарними знаками, згідно з твітом, опублікованим повіреним за товарними знаками Джошем Гербеном.

Навчальний заклад має намір запустити невзаємозамінні токени (NFT) у вигляді визначних пам’яток, які можна побачити у кампусі Університету, банери та навіть університетські дипломи.

Крім того, університет також хоче випускати NFT для відеороликів про спортивні події та інші заходи.

Нещодавні документи також показують, що Університет штату Арізона планує проводити лекції, семінари та зустрічі у віртуальному мережевому середовищі. Крім того, університет планує проводити спортивні заходи, музичні концерти та художні виставки у метавсесвіті.

Віртуальна реальність поступово стає все більш привабливою для освітніх закладів, оскільки ця технологія допомагає забезпечити більш захоплюючий цифровий досвід. Через зростаючу популярність дистанційного навчання учні повинні знайти життєздатні альтернативи додатку Zoom, і метавсесвіт може бути привабливим варіантом.

Минулого місяця бразильський університет Сан-Паулу оголосив про свої плани по створенню віртуальної штаб-квартири в метавсесвіті, що дозволить студентам взаємодіяти у віртуальному середовищі.

Тим часом, італійський університет Барі-Альдо-Моро нещодавно виступив з ініціативою з просування місцевої культури за допомогою NFT, метавсесвіту та віртуальної реальності.
Незважаючи на поступове входження в мейнстримну культуру, як і раніше, існує багато плутанини щодо значення останнього модного слова в галузі технологій.

Співзасновник Ethereum Віталік Бутерін нещодавно згадав, що немає чіткого визначення «метавселенного».

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *