Віталік Бутерін: немає єдиного визначення терміну метавсесвіту


13.06.2022
виступ Віталіка Бутеріна на конференції

У своєму недавньому твіті співзасновник Ethereum Віталік Бутерін заявив, що важко дати визначення “метавсесвіту”, одному з найпопулярніших слів у світі технологій.

На думку Бутеріна, цей термін використовується лише для опису речей, які схожі на “мету”.

Скриншот: twitter.com/VitalikButerin

Цей заплутаний термін був запроваджений письменником Нілом Стівенсоном у його новаторському романі “Snow Crash”, який був опублікований у 1992 році.

Однак сам термін насправді не відноситься до будь-якої конкретної технології чи досвіду. Натомість він є загальним терміном для об’єднання таких технологій, як віртуальна реальність (VR), доповнена реальність (AR) та великі дані.

Більш того, повністю функціонуючого метавсесвіту, доступ до якого може отримати будь-який віртуальний користувач, поки не існує. Для того, щоб уможливити занурення в метавсесвіт, потрібні інноваційні типи технологій відображення, які, на думку розробників, поки що неможливі. Крім того, розробникам доведеться інтегрувати просторове аудіо та високоякісні голограми.

Бутерин зазначає, що метавсесвіт намагається відтворити “деякі аспекти реальності” у віртуальному світі, навіть якщо ці аспекти “полярно протилежні”.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *