У ЦБ Франції вважають, що люди більше довіряють банкам, ніж криптовалютам


27.06.2022
У ЦБ Франції вважають, що люди більше довіряють банкам, ніж криптовалютам

Голова центрального банку Франції Франсуа Віллеруа де Гальо припустив, що нещодавні події на криптовалютному ринку, що характеризуються масовими розпродажами, підштовхнули людей більше довіряти банкам, аніж цифровим валютам.

Виступаючи 26 червня на сесії Всесвітнього економічного форуму, Віллеруа зазначив, що це зрушення може бути пов’язане з природою приватних криптовалют, які, за його словами, не сприяють довірі.

“В останні тижні громадяни втратили довіру до криптовалютів, але більше, ніж до центральних банків, без жодного сумніву”. – сказав він.

За словами регулятора, криптовалюти ненадійні, оскільки в них відсутня організація, яка відповідає за їхню вартість. У зв’язку з цим Віллеруа зазначив, що питання довіри до цифрових валют, ймовірно, прискорять цифрові валюти центрального банку (CBDC).

На думку чиновника, довіра до банків все ще існує, незважаючи на те, що більшість центральних банків звинувачують у стрімкому зростанні інфляції.

Під час засідання Віллерой наголосив, що центральним банкам та приватному сектору необхідно працювати разом над створенням CBDC.

Раніше губернатор хвалив біткоїн за впровадження інноваційних технологій, проте ЦБ зберіг скептичний підхід до криптовалютів.

Слід зазначити, що в 2022 році криптовалютний ринок торгувався в червоній зоні, причому біткоїн лідирував за втратами. Флагманська криптовалюта нині намагається утримати свою ціну вище за рівень в $20 000.

Однак ринок трохи набрав обертів, прагнучи повернути собі ринкову капіталізацію в 1 трлн доларів. Вартість біткоїну за останні 24 години зросла . На момент публікації актив торгувався на рівні $21 451.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *