Обсяг ринку криптовалют наближається до $1 трильйона


26.06.2022
Обсяг ринку криптовалют наближається до $1 трильйона

Ринкова капіталізація криптовалют знову наблизилася до рівня 1 трлн доларів, оскільки ціна біткоїну залишається вищою за $21 000.

Обсяг ринку криптовалют
Джерело: coinmarketcap.com

Вартість більшості альткоїнів стабілізувалася після недавнього затяжного волатильного періоду. Найбільш сильне цінове зростання показали монети Cardano та Dogecoin.

Після різкого падіння ціни BTC у середині червня останні сім днів принесли активу фазу відновлення. Минулої неділі його ціна впала до 18-місячного мінімуму в $17 500.

Однак понеділок розпочався з позитивної ноти: ціна біткоїна відскочила і навіть наблизилася до позначки $20 000. Хоча спочатку їй не вдалося досягти цього рівня, за кілька днів їй це вдалося.

Таким чином, курс BTC виявився вищим за $21 500, тижневого максимуму, коли бики спробували відновити контроль над ринком. Спочатку ціна біткоїну була відкинута і вона опустилася нижче за $20 000 після останньої заяви голови ФРС про продовження підвищення відсоткових ставок.

З того часу актив поступово відновлює свою вартість і на даний момент знову знаходиться поблизу позначки $21 500. Його ринкова вартість залишається вищою за $400 млрд. Домінування над альтами становить менше 42,5%.

Cardano та Dogecoin за день виросли приблизно на 3% і перевищили $0,5 та $0,07 відповідно. З альтів із середньою та низькою капіталізацією Litecoin та FTT виросли на 4%.

Ще більше виросли The Sandbox, ApeCoin та Mana. У результаті сукупна ринкова вартість усіх криптоактивів за день збільшилася приблизно на $20 млрд і наблизилася до заповітної позначки $1 трлн.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *