У SEC мають намір перевірити статус ETH після переходу мережі на PoS


16.09.2022
У SEC мають намір перевірити статус ETH після переходу мережі на PoS

Голова Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) Гері Генслер заявив, що після переходу мережі Ethereum на алгоритм консенсусу Proof-of-Stake (PoS) регулятор може почати розглядати криптовалюту ETH як цінний папір. Про це пише The Wall Street Journal.

Як повідомляє джерело, на думку Генслера, актив має пройти так званий тест Howey, який дасть змогу визначити, чи є токен цінним папером. Така перевірка має виявити, чи очікують інвестори отримання доходу від роботи третіх осіб. У випадку Ethereum про це може свідчити наявність функції стекійнгу, вважає голова SEC.

За словами Генслера, якщо посередник, такий як криптовалютна біржа, пропонує своїм клієнтам послуги стейкінгу, це “дуже схоже – з деякими змінами в маркуванні – на кредитування”.

“З точки зору цінного активу це ще одна ознака того, що відповідно до тесту Howey інвестори очікують прибутку, заснованого на зусиллях інших”, – пояснив Генслер.

Раніше в SEC запропонували більш гнучкий формат реєстрації цифрових токенів як цінних паперів. За словами Генслера, такий спосіб дасть змогу пом’якшити наявні вимоги до розкриття інформації.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *