У Південній Кореї чоловіка засудили до чотирьох років ув’язнення за сексуальне насильство в метавсесвіті


12.09.2022
У Південній Кореї чоловіка засудили до чотирьох років ув'язнення за сексуальне насильство в метавсесвіті

Південнокорейський чоловік віком 30 років нещодавно був засуджений до чотирьох років тюремного ув’язнення за створення і зберігання контенту сексуальної експлуатації за участю неповнолітніх, яких він знаходив у метавсесвіті, а потім розбещував. Про це пише місцеве ЗМІ Moneys.

Згідно джерелу, чоловік, особистість якого не розголошують, умовляв неповнолітніх жертв знімати і надсилати йому зображення і відео своїх тіл із грудня минулого року до березня цього року.

Злочинець знайомився з неповнолітніми жертвами на південнокорейській платформі метавсесвіту, де він використовував аватар, щоб змінити свій вік і запропонувати подарунки, щоб привабити жертв.

Крім тюремного ув’язнення, злочинець зобов’язаний пройти 80 годин лікувальних програм для сексуальних злочинців. Крім того, йому заборонено працювати в будь-якій організації, пов’язаній із підлітками або інвалідами, протягом семи років.

Згідно з вироком, злочинець визнав, що його метою були саме неповнолітні, але він також заявив, що отриманий ним контент не розповсюджували і він не призначався для отримання прибутку.

У червні депутат від опозиційної Демократичної партії Шин Хьон Йон виступив із пропозицією запровадити санкції за сексуальні злочини в метавсесвіті.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *