У метавсесвіті The Sandbox з’явиться маєток Playboy


28.02.2023
Playboy metaverse

Журнал Playboy планує запустити віртуальний особняк MetaMansion у метавсесвіті The Sandbox у 2023 році. Про це в рамках конференції NFT Paris розповіла глава Web 3.0-відділу Ліз Суман, пише Decrypt.

За словами Суман, потрапити в MetaMansion зможуть навіть ті користувачі, які не є частиною спільноти NFT-колекції журналу – Rabbitar.

Незважаючи на те, що доступ до MetaMansion стане можливий навіть для тих користувачів, у яких немає Rabbitar, вона підкреслила, що без нього неможливо отримати доступ до всіх “крутих місць”.

MetaMansion анонсували влітку 2022 року. Проєкт є ключовим у Web 3.0-стратегії компанії та ґрунтується на вже наявних починаннях Playboy у метавсесвіті. 2021 року Playboy випустив свою першу NFT-колекцію на основі архіву фотографій і творів мистецтва. Того самого року журнал запустив колекцію Rabbitar, що складається з 11 953 невзаємозамінних токенів із 3D-зображенням кролика. До теперішнього моменту загальний обсяг торгів колекцією Rabbitar досяг 2781 ETH (~4,52 млн доларів), за даними NFT-маркетплейса OpenSea.

Раніше модний бренд Lacoste подав заявки на реєстрацію товарних знаків, пов’язаних із криптовалютами, NFT і метавсесвітами. Вони стосуються нової колекції компанії, Champs-Elysees, яка позиціонується як сумісна з цифровими активами.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *