У ЄЦБ вважають, що державні цифрові валюти єдина альтернатива фіатним грошам

Представники Європейського центрального банку (ЄЦБ) заявили, що перехід на державну цифрову валюту зменшить ризики для фінансової системи.

ЄЦБ опубліковав робочий документ, який спрямований на виявлення проблем та досягнення консенсусу щодо державних криптовалют (CBDC). На думку фахівців, запровадження цифрової валюти ЦБ є «єдиним рішенням», яке гарантує «плавне продовження» нинішньої грошової системи.

“Введення CBDC – єдине рішення, що гарантує плавне продовження поточної грошової системи, оскільки фізичні гроші втрачають свою економічну придатність, а криптовалюти великих цифрових платформ продовжують заповнювати ринок”, – йдеться в документі.

В ЄЦБ зазначили, що інтерес до «економіки грошей та платежів» різко зріс за останні 15 років і вийшов за межі вузького академічного кола. Тому суспільству необхідно надати такий інструмент як CBDC, вирішивши всі проблеми конфіденційності.

«Хоча споживачі в опитуваннях надають великого значення конфіденційності, на практиці вони зазвичай віддають свої дані безкоштовно або в обмін на дуже невелику винагороду», – сказано в заяві.

Автори визначають конфіденційність як область, що потребує додаткових досліджень, а також переваги кінцевих користувачів для розробки функцій CBDC. У документі також відкидаються побоювання, що цифрові валюти можуть призвести до скорочення кредитної пропозиції.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Новини за темою

ЄЦБ обрав Amazon для розробки інтерфейсу користувача цифрового євро

В Європейському центральному банку (ЄЦБ) обрали п'ять компаній, які...

У ЄЦБ вважають, що банки можуть зіткнутися з відпливом капіталу після запуску цифрового євро

На думку Європейського Центрального банку, мешканцям ЄС необхідно надати...

ЄЦБ вимагає від країн Євросоюзу дотримання стандартів регулювання криптоіндустрії

Європейський центральний банк (ЄЦБ) вимагає від країн ЄС дотримання...

Останні новини

ЄЦБ обрав Amazon для розробки інтерфейсу користувача цифрового євро

В Європейському центральному банку (ЄЦБ) обрали п'ять компаній, які допомагатимуть розробляти користувацький інтерфейс для власників цифрового євро. Серед фірм, з якими співпрацюватиме ЄЦБ, виявився один...

У ЄЦБ вважають, що банки можуть зіткнутися з відпливом капіталу після запуску цифрового євро

На думку Європейського Центрального банку, мешканцям ЄС необхідно надати обмежений доступ до цифрового євро. У дослідженні регулятора, опублікованому минулого четверга, йдеться, що комерційні банки після...

ЄЦБ вимагає від країн Євросоюзу дотримання стандартів регулювання криптоіндустрії

Європейський центральний банк (ЄЦБ) вимагає від країн ЄС дотримання єдиних стандартів при підготовці національних законів про регулювання криптовалютної галузі. Минулого тижня Єврокомісія ухвалила законопроект щодо...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here