У ЄЦБ вважають, що державні цифрові валюти єдина альтернатива фіатним грошам


18.08.2022
ЄЦБ вимагає від країн Євросоюзу дотримання стандартів регулювання криптоіндустрії

Представники Європейського центрального банку (ЄЦБ) заявили, що перехід на державну цифрову валюту зменшить ризики для фінансової системи.

ЄЦБ опубліковав робочий документ, який спрямований на виявлення проблем та досягнення консенсусу щодо державних криптовалют (CBDC). На думку фахівців, запровадження цифрової валюти ЦБ є «єдиним рішенням», яке гарантує «плавне продовження» нинішньої грошової системи.

“Введення CBDC – єдине рішення, що гарантує плавне продовження поточної грошової системи, оскільки фізичні гроші втрачають свою економічну придатність, а криптовалюти великих цифрових платформ продовжують заповнювати ринок”, – йдеться в документі.

В ЄЦБ зазначили, що інтерес до «економіки грошей та платежів» різко зріс за останні 15 років і вийшов за межі вузького академічного кола. Тому суспільству необхідно надати такий інструмент як CBDC, вирішивши всі проблеми конфіденційності.

«Хоча споживачі в опитуваннях надають великого значення конфіденційності, на практиці вони зазвичай віддають свої дані безкоштовно або в обмін на дуже невелику винагороду», – сказано в заяві.

Автори визначають конфіденційність як область, що потребує додаткових досліджень, а також переваги кінцевих користувачів для розробки функцій CBDC. У документі також відкидаються побоювання, що цифрові валюти можуть призвести до скорочення кредитної пропозиції.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *