У Google пошуку з’явився таймер відліку до злиття Ethereum


12.09.2022
У Google пошуку з'явився таймер відліку до злиття Ethereum

Американська публічна транснаціональна корпорація Google добавила до своєї пошукової системи таймер відліку до злиття мережі Ethereum і створила спеціальний “дудл”.

Щоб отримати доступ до таймера і дудла, необхідно в налаштуваннях google аккаунта вибрати англійську мову. Після чого набрати в пошуковому рядку Google запити “Ethereum Merge” або “The Merge”. Дудл являє собою зображення двох задоволених панд, які йдуть одна до одної з розпростертими обіймами – чим ближче злиття, тим ближче одна до одної підходять панди.

Як зазначив розробник Google Cloud Сем Паділла, таймер і дудл стали “невеликим і веселим сюрпризом”, а також виявом поваги до роботи, яка велася роками.

Падилла також розповів, що роботу зі створення “сюрпризу” виконали пошукова і дослідницька команди Google, але саму ідею запропонував саме він. Розробник підкреслив, що таймер бере дані з блокчейна Ефіріума в реальному часі – для цього використовуються власні вузли мережі другої криптовалюти.

Нагадаємо, передбачається, що екосистема Ethereum “переїде” з алгоритму доказу виконаної роботи (Proof-of-Work) на Proof-of-Stake вже з 13 по 16 вересня та остаточно завершить “злиття мережі”.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *