У Дубаях поліція почне обслуговувати громадян у віртуальному офісі метавсесвіту


19.10.2022
5 технологій, які сформують майбутнє Метавсесвіту

Поліція емірату Аджмана стала першим поліцейським відомством в ОАЕ, яке надасть свої послуги клієнтам за допомогою метавсесвіту. Нова послуга дасть змогу населенню країни спілкуватися з поліцією віддалено.

ПО словам підполковника Мохаммед Абдулла Абу Шехаб, командування поліції емірату Аджмана планує використати переваги технології блокчейна і штучного інтелекту метавсесвіту в галузі охорони правопорядку.

Виступаючи на міжнародній технологічній виставці Gitex Global 2022 у Дубаї, офіцер оголосив про запуск експериментальної версії смарт-додатку поліції Аджмана, що охоплює набір із 70 розроблених сервісів із використанням новітніх мов програмування і методів штучного інтелекту. Додаток поліції Дубая підтримує арабську, англійську, російську, німецьку, китайську, французьку та іспанську мови.

Директор відділу штучного інтелекту поліції Дубая генерал-майор Халід Насер Аль-Разукі запевнив, що співробітники поліції отримають модернізований інтелектуальний пристрій, завдяки якому зможуть фіксувати та ідентифікувати користувачів метавсесвітів.

Пристрої містять у собі персональну панель управління, яка дає змогу отримати доступ до збереженої віддалено індивідуальної інформації громадян. Зокрема, історії порушень правил дорожнього руху та правопорушень, фінансових транзакцій та іншої службової інформації. Наприклад, новий віртуальний сервіс дасть змогу правоохоронним органам ОАЕ використовувати штучний інтелект і технології блокчейна для відстеження осіб, підозрюваних у скоєнні незаконних транзакцій із криптовалютами.

Крім оперативно-розшукових заходів співробітники поліції емірату Аджман зможуть взаємодіяти з громадянами ОАЕ, де аватари офіцерів прийматимуть заяви і відповідатимуть на запитання людей прямо у віртуальному просторі. У якому саме, поки не повідомляють.

Раніше поліція Дубая повідомила про запуск другої колекції NFT, перший реліз якої здобув широку популярність як в ОАЕ, так і за межами країни.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *